KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11367194
nr 1136 7194
Blandteknik
Carl Lindqvist, Vinga Sand, signerad, 58x37
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 20:50:15
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr